אודות

נורית אלדר מספרת:

“מאז ומתמיד הייתי אדם רציונלי,
למדתי במגמה ריאלית בתיכון, בוגרת ארכיטקטורה בטכניון, שירתתי בצבא קבע בדרגת רב סרן.
במסגרת לימודי התואר השני בתרפיה באומנות, נפתח לי שער אל עולם התקשור.
בהתחלה זה היה מאוד מבלבל, אבל עם הזמן, התשובות החלו להגיע!

בשנת 2015 הוצאתי עם דנה ניסן, את הספר הראשון, “מכתבים מהעולם הבא“. הספר מביא את סיפורו של אילן (בעלה של דנה שעזב את העולם שנתיים קודם) – שמתאר את החיים בעולם למעלה. הספר זכה להצלחה אדירה, ונחשב בעיניי רבים, כספר משנה חיים.
ספרי השני “המסע אל החוכמה שמעבר“, עוסק בתשובות לשאלות הגדולות שכולנו שואלים את עצמנו בחיינו, נותן הצצה לחיים שמעבר ומעניק כלים, הכוונה ותרגילים פשוטים לחיים טובים ומאושרים יותר.

ספרי השלישי “החיים בעולם הבא על פי גדעון זינגר, מביא את הדברים מזווית הראיה של גדעון זינגר שהיה שחקן ואיש במה שנים ארוכות. הוא משתף אותנו בחוויות שלו לגבי המעבר לעולם הבא – איך מרגישים בזמן המעבר, מי מקבל את פנינו שם, מה קורה לנשמה כשהיא מגיעה לעולם למעלה, ומספר על הקשר בינינו לבינם – הקשר בין העולמות. הוא מספר על מה הם מתחרטים…

ספרי הרביעי “שיחות מאוחרות עם אמא“, נכתב בעקבות “שיחה” שהייתה לי עם אימי 12 שנים לאחר לכתה. זהו ספר עוצמתי בו אני משתפת בסיפורים מחיי ומבקשת מאימי להסביר מדוע התנהגה כפי שהתנהגה כלפי. הספר מרגש מאוד אך גם פותח ומעודד אותנו לחשוב על היחסים עם ילדינו והורינו ואיך ומה אפשר לשנות היום כדי שדברים יהיו אחרת. זה  ספר שנוגע בכל אחד ואחת, בכל גיל.
ערכת הקלפים – “נפתחים לתקשור” פותחה על ידי כדי לאפשר באמצעותם פיתוח האינטואיציה ותרגול התקשור. השימוש בקלפים פשוט ביותר ומפתיע בעזרה והקידום אותם מביאים למשתמש.

עולם התקשור פתוח לכולם. אני מנחה מפגשי תקשור לקהל הרחב, ומקיימת קורסים וסדנאות, מתוך שליחות והבנה שהתקשור הוא כלי עוצמתי ויעיל, שנגיש לכל אדם שעוזר לנו להתחבר לקול הפנימי שלנו, לקבל הכוונה ולצעוד בדרך הנכונה לנו.
אני מזמינה אותך להיחשף לעולם התקשור ולקבל מתנה גדולה לחייך. הקורסים שאני מעבירה מתאימים לכל אחד ונותנים תשובות: מה הייעוד שלך? מה יעזור לך להצליח בשיעורי החיים?  מה הכוחות שבך? ואיך נכון  לך לפעול כדי להגיע להצלחה ולהגשמה.”