פגישה אישית

מפגש הכוונה בתקשור

פגישות הכוונה בתקשור הן פגישות אישיות עם נורית שבהם ניתן לקבל הכוונה ב- 3 תחומים בחיים:

 

  1. ייעוד ומימוש עצמי – הרבה פעמים אנחנו מרגישים שהדרך שלנו לא לגמרי מדוייקת או שאנחנו ממש לא במקום הנכון לנו. לפעמים הבלבול הפנימי לא מאפשר לנו להגיע לבהירות ולדעת מה נכון לנו. אנחנו משלמים מחיר כי מרגישים את הפספוס (פוטינציאל מבוזבז), מרגישים אי שקט פנימי, וזה פוגע לנו באיכות החיים.
    במהלך התקשור, אפשר לראות מהו הדחף והצורך של הנשמה, איך מיישמים את זה בעולם הפיזי, מה נכון לעשות בשלב החיים הנוכחי כדי לחיות בתחושה של מימוש והגשמה.

  2. הכוונה עסקית – הרבה פעמים אנחנו עוסקים במשהו שאנחנו אוהבים ולא מצליחים להגיע לתוצאות הרצויות לנו. בעזרת תקשור אפשר להבין מה לא מדויק לנו בדרך, מה אנחנו יכולים לעשות יותר עבורנו, מה עלינו לעשות כדי לפתוח לנו את הדרך, למה חשוב לשים לב למה פחות. אנחנו מתמקדים בהבנה של מהי המהות הפנימית שמניעה אותי בתחום העסקי ומשם מתרגמים את זה לצעדים מעשיים להצלחה עסקית.

  3. מערכות יחסים – רבים מאתנו משקיעים המון אנרגיה, נפגעים, כועסים, פוחדים או מתוסכלים בגלל מערכת יחסים לא מאוזנת. זה יכול להיות עם בני זוג, ילדים, הורים, בעבודה, חברים ועוד. זה מעיב על חיינו ולא מאפשר לנו לחיות כפי שהיינו רוצים. כל מערכת יחסים בעייתית מביאה את השיעורים שלה. כשנבין את השיעור וכיצד עלינו להתמודד איתו, נפתחת בפנינו אפשרות לשינוי.

חשוב!
משך המפגש כשעה. יש לדייק למועד המפגש.
נורית שומרת על סודיות מוחלטת של זהות הלקוחות ותכני המפגשים.
המפגשים יכולים להיות חד פעמיים או בני מספר פגישות בנושא. 

לקבלת פרטים

טלפון: 072-39-403-39