מתחברים לקרובים שעזבו את העולם - זה אפשרי

נורית בהרצאה - קורס תקשור

עזיבתו של קרוב את העולם, בדרך כלל מותירה חלל גדול וכאב. 

רבים מתקשים עם הפרידה ומתקשים למצוא דרך להקל
על עצמם ולהמשיך בחייהם. 
הרבה פעמים, לא הספקנו להגיד הכל, נשארנו עם רגשות לא פתורים –
כעס, אשמה ועוד, ואנחנו מחפשים דרך להיות בקשר.
מניסיוני יש אפשרות להמשיך ולהיות בקשר עם אלה שעזבו את העולם
וכל אחד יכול לעשות את זה.
זו לא אומנות השמורה ליחידי סגולה
אלא יכולת הקיימת בכל אחד שאפשר וכדאי ללמוד ולתרגל.

את מפגשי “התחברות לנשמות שעזבו את העולם” אני מקיימת מזה זמן רב. המפגשים האלה יוצרים מרחב נוח ובטוח לאנשים לחשוף עצמם ולהתחבר מתוך החלל הקיים. המפגשים מרגשים מאוד ויוצרים דינמיקה חזקה. אין שני מפגשים הדומים האחד לשני. הם מתאימים לקהל חדש וגם לאלה שכבר השתתפו בעבר.

נורית מעבירה את המפגש בגובה העיניים, בדרך מאוד בטוחה מתוך דינמיקה המפילה חומות ויוצרת קירבה ואחדות.
מפגש חווייתי בלתי נשכח!

המחיר רק 70 ש"ח

במקום 120ש”ח!

מספר המקומות מוגבל!
המחיר כולל מע"מ
  • 072-39-403-52

אז מה אנחנו עושים במפגש - מתחברים לקרובים שעזבו

  • הסבר קצר על איך הגעתי לעולם התקשור ומאיפה הידע הרב שיש לי
  • מה זה תקשור ואיך הוא משפיע על חיינו
  • איך מתחברים? מה התהליך
  • תרגיל בהתחברות לקרובים
  • התחברות לנשמות של קרובים מתוך הקהל
  • מענה לשאלות​
קצת עלי
נורית אלדר
קלפים + טריו

מאז ומתמיד הייתי אדם רציונלי – 
למדתי במגמה ריאלית בתיכון, בוגרת ארכיטקטורה בטכניון, שירתתי בצבא קבע בדרגת רב סרן. במסגרת לימודי התואר השני בתרפיה באומנות, נפתח לי שער אל עולם התקשור. בהתחלה זה היה מאוד מבלבל, אבל עם הזמן, התשובות החלו להגיע!

בשנת 2015 הוצאתי עם דנה ניסן, את הספר הראשון, “מכתבים מהעולם הבא“. הספר מביא את סיפורו של אילן (בעלה של דנה שעזב את העולם שנתיים קודם) – שמתאר את החיים בעולם למעלה. הספר זכה להצלחה אדירה, הפך לרב מכר ונחשב בעיניי רבים, כספר משנה חיים. 

ספרי השני “המסע אל החוכמה שמעבר“, עוסק בתשובות לשאלות הגדולות שכולנו שואלים את עצמנו בחיינו, נותן הצצה לחיים שמעבר ומעניק כלים, הכוונה ותרגילים פשוטים לחיים טובים ומאושרים יותר. 

ספרי השלישי ” החיים בעולם הבא על פי גדעון זינגר” גדעון זינגר שהיה שחקן משתף אותנו בחוויות שלו מהמעבר לעולם הבא- איך מרגישים בזמן המעבר, מי מקבל את פנינו שם, מה קורה לנשמה כשהיא מגיעה לעולם למעלה, ומספר על הקשר בינינו לבינם – הקשר בין העולמות. הוא מספר על מה הם מתחרטים.
פיתחתי ערכת קלפים – “נפתחים לתקשור” באמצעותם ניתן לפתח את האינטואיציה ולתרגל את התקשור.

אני מנחה מפגשי תקשור לקהל הרחב, ומקיימת קורסים וסדנאות, מתוך שליחות והבנה שהתקשור הוא כלי עוצמתי ויעיל, שנגיש לכל אדם שעוזר לנו להתחבר לקול הפנימי שלנו, לקבל הכוונה ולצעוד בדרך הנכונה לנו. אני מזמינה אותך להיחשף לעולם התקשור ולקבל מתנה גדולה לחייך. הקורסים שאני מעבירה מתאימים לכל אחד ונותנים תשובות: מה הייעוד שלך? מה יעזור לך להצליח בשיעורי החיים?  מה הכוחות שבך? ואיך נכון  לך לפעול כדי להגיע להצלחה ולהגשמה.

להמשך קריאה

אנחנו נפגשים ב...

יום ראשון ה- 24.11.2019
בשעה 20:00-22:00
דרך העצמאות 6 קומה 2, יהוד
במרכז של נורית אלדר ביהוד
(מתחילים בדיוק בזמן – מומלץ להגיע כ- 20-30 דקות קודם)
השתתפות מותנית בהרשמה מראש בלבד!
מספר המשתתפים מוגבל וכל הקודם זוכה!
שעתיים של לימוד, הקשבה ותרגול. מפגש מעורר.
שעתיים מעוררות מחשבה, הבנה, התנסויות וחוויה מיוחדת

שאלות שרבים שואלים אותי

האם זה לא מסוכן לתקשר?

התקשור אינו מסוכן כלל כיוון שאנחנו בסך הכל לומדים להבין את המסרים שמגיעים אלינו. אנחנו שולטים למה אנחנו רוצים להיפתח ובמה לשתף. כשם שאנחנו פותחים את ברז המים החמים ובמידה וזה חם מידי אנחנו מווסתים אותו, כך גם בתקשור.

האם בטוח שאצליח לתקשר?

התקשור קיים בכל אחד מאיתנו. כולנו מתקשרים לפעמים (אינטואיציה, תחושת בטן…). החשיבה הרציונאלית מפריעה לתקשור וכשאנחנו לומדים לשחרר, להרפות ולשים לב לתחושות ולמה שעולה בנו, אנחנו מקבלים מידע נוסף. לכל אדם דרך ייחודית להתחבר וקצב ההתקדמות הוא אישי.

האם לא שוכחים את התקשור שאנחנו לומדים?

כשם שלא “שוכחים” לשחות, לרכב על אופניים או לנגן, כך גם התקשור. ברור שאם לא מתרגלים, עולה “חלודה”. הכי חשוב זה שאנחנו לא מאבדים את היכולת הזו ובאמת מומלץ לתרגל כי אפשר להשתמש בזה ביום יום ולהיטיב את חיינו.

יש עוד שאלות?

אני משתדלת לענות על השאלות במהלך הקורסים והסדנאות. הרגישו בטוחים בשאלות שלכם, רבים חושבים כמוכם רק חוששים לשאול. כאשר שואלים, התשובות מלמדות ומפיגות את החששות וזה מאוד מקל. 

האם קיימת דרך להמשיך וללמוד תקשור ולהתפתח בו?

בוודאי. קיימת סדנת נפתחים לתקשור הפותחת את הדרך לעולם התקשור. יש לי קורס תקשור בו אני מלמדת באופן יסודי בליווי תרגולים רבים והתנסויות במטרה שהתלמידים יקבלו את מירב הכלים להמשיך ולתקשר באופן עצמאי. בנוסף, אני מקיימת קבוצות תקשור בהן אנחנו, נפגשים מידי שבוע,  מתרגלים תקשור, מקבלים מסרים, עובדים בקבוצה, בזוגות ובאופן פרטני.

מומלץ להמשיך ולשמור על “הגמישות והכושר” בתקשור.

איך נדע שהמסר הגיע מההדרכה ולא ממני?

כשאנחנו מקבלים מסר מההדרכה שהוא נכון לנו, ישנה מעין התרגשות בגוף. אנחנו לומדים, לאט לאט, לזהות את התחושות בגוף שמאשרות לנו שהמסר הגיע מההדרכה ושהוא נכון עבורנו.

איך נדע שהמקור לתקשור הוא טוב ולא "נשמה רעה"?

כשאנחנו מתקשרים מתוך רצון לעשות טוב לעצמינו ולאחרים, התדר שלנו מאפשר רק למסרים “נקיים” להגיע אלינו. בכל מקרה האנרגיה שלנו גבוהה מהאנרגיה של הנשמות ולכן אנחנו מוגנים.

זה הזמן להירשם ולהתחבר

המחיר רק 70 ש"ח

במקום 120ש”ח!

מספר המקומות מוגבל!
המחיר כולל מע"מ

התקשרו עכשיו

שלחו וואטסאפ

השאירו פרטים

גלילה למעלה

מלאו טופס זה

דילוג לתוכן