אני מזמינה אותך להתחבר לעוצמות האדירות שבך
ולפתח את יכולות התקשור הטבעיות שלך
בקורס תקשור וחיבור לאינטואיציה

התקשור מחבר אותך למקום שהמחשבות שלך אינן מגיעות

רובנו רגילים לקבל החלטות ולהתנהל בעזרת "המוח החושב" – זה שיודע לנתח מצבים, לחשב חישובים ולהפעיל חשיבה מעמיקה ומסובכת. כמעט כולנו, במידה זו או אחרת, מכירים בעצמנו גם את האינטואיציה – בניגוד לתהליך חשיבה ארוך, זהו ניצוץ, הבלחה של רעיון, שברגע אחד אנחנו "פשוט יודעים" או "מרגישים בבטן" מהו הדבר הנכון עבורנו. אותה אינטואיציה היא למעשה חיבור לתודעה גבוהה, אם תרצו חיבור לנשמה שלנו, שיודעת עלינו ועל אחרים יותר מ"המוח החושב" ומסוגלת לקרוא את המציאות בצורה טובה יותר ולקבל החלטות מהירות יותר ומיטיבות יותר.

בעוד ההורים והסביבה שלנו מאד עודדו אותנו להפעיל את המוח החושב וניתן לו הרבה כבוד והכרה, האינטואיציה מקבלת פחות מקום של כבוד, כך שלאורך השנים, מי יותר ומי פחות, למדנו להדחיק אותה ואיבדנו איתה קשר.

יכולת התקשור קיימת בכל אחד מאתנו ועלינו רק להזכר בה ולסמוך עליה.
זה בדיוק מה שאני עוזרת לך לעשות בקורס התקשור, באמצעות למידה חוויתית ומגוונת, כך שכל אחד מוצא את דרכו וקולו.

מה נלמד בקורס התקשור?

להתחבר לנשמה שלנו ולמדריכים שמלווים אותנו ולקבל מהם הכוונה

לדעת איך לשאול שאלות וכיצד לגייס את יועץ הסתרים הפנימי שלנו

פיתוח האינטואיציה ויכולת ההקשבה פנימה

יכולת לקבל החלטות באופן מושכל
ומתוך שלמות

לדעת איך להבחין במסרים ואיך לפתח
את היכולת הזו

לקלוט מחשבות מאנשים סביבנו

מה נותן קורס התקשור?

הרחבת התודעה ונקודת המבט

זה כמו אדם הנמצא במבוך ורואה בכל רגע רק את ההצטלבות הקרובה. הרחבת התודעה מאפשרת לו להרחיב את נקודת המבט ולראות את המבוך כולו מלמעלה. כך אנחנו מקבלים וודאות, יכולת טובה יותר לקבל החלטות, הבנה מעמיקה יותר של מצבים ושל אחרים. ככל שאנחנו יודעים יותר, כך אנחנו יכולים להתקדם בצורה מיטבית!

חידוד האינטואיציה ויכולת קבלת ההחלטות

האינטואיציה קיימת אצל כולנו. לכולנו יש את הרגע שאנחנו פשוט יודעים דבר מה, מנחשים מי מטלפן אלינו או מזהים את הלך רוחו של אדם, עוד לפני שאמר לנו מילה. אנחנו שונים זה מזה בשני דברים – ביכולת שלנו לזהות את אותה אינטואיציה ובמידה שאנחנו סומכים עליה כנכונה. זה המפתח להצלחה בין לתקשר ללא-מתקשר. קורס התקשור מאפשר לך להתחבר לאינטואיציות ולרצון הנשמה שלך.

יתרון בחיים

התקשור מאפשר קבלת החלטות טובה יותר, יתרון מקצועי למטפלים/מאמנים/יועצים וכל מי שעובד עם קהל. גם מאפשר קליטה טובה יותר של זה העומד מולך וגם מאפשר קבלת פתרונות לשאלות משמעותיות. עוזר להבין טוב יותר את הקולגות,את הבוס, עוזר במערכות יחסים, עם המשפחה...

התחברות ליועץ סתרים פנימי

מדוע אנשים פונים למתקשרים? משום שהם מחפשים מישהו ש"יודע את האמת" ומוכן לגלות להם. העניין הוא שאנחנו יכולים להיות יועץ הסתרים של עצמנו – עבור עצמנו ועבור אחרים, להבין את הסימנים שהיקום משדר אלינו (כל הזמן), להבין סיטואציות מהר יותר, לשפר מערכות יחסים, להבין את האדם העומד מולנו ועוד ועוד

מה אומרים על הקורס

אין מה להתלבט. קורס התקשור עושה תפנית מטורפת בחיים. זה מרגיע, זה מחבר, זה נותן תשובות.
אין לזה תחליף.

חלי חן, הוד השרון

אני באתי מהייטק, באתי ממקום אחר לחלוטין. הדרך שבה נורית מציגה את הדברים, ובגלל הרקע שלה מטכניון, ההסברים היו כל כך ברורים וארציים, כל כך עושה הגיון

גיל-עד, בית אריה

זה כמו שעד אז גרתי בקומה ראשונה בבניין. אחרי שהתחלתי ללמוד בקורס תקשור ולהתחבר לעולם שמעבר ולפנים, זה כאילו עליתי לקומה שביעית. פתאום אני רואה את כל השכונה

לאה בכר, באר יעקב

נורה חן
נורה חןהתפיסה המוקדמת שהייתה לי נפרצה ופתחה
קרא עוד
אני תלמידה של נורית בקורס תקשור.
הגעתי לקורס מתוך סקרנות אך גם עם תפיסות עולם מגובשות בנושא. אצל נורית תפיסה זו אותגרה , נפרצה ונפתחה מאוד. אציין זאת בכמה נקודות מרכזיות:
1) הרחבה של היכולת להתבונן ולהקשיב לסובב אותי וכך גדלה תשומת ליבי לעולם סביבי ולעולם שמעבר לו
2) נפתחה היכולת שלי להכנס ללא מודע שלי, לשלוף חומרים משם, לעבדם ולארגן אותם מחדש דבר שהביא פרץ אנרגטי ושמחת חיים
3) הרחבת הידע, ההבנות, החוויות ע״י פיתוח היכולת להשהות את ההבנה השכלית וכך פתחה דלת ומקום ללא ידוע ללא מוכר להכנס ולהראות לפני.
תודה גדולה נורה
לילך
לילךממליצה בחום
קרא עוד
הגעתי אל נורית היות והידע ששיתפה פשוט דיבר אלי, הלימוד בקבוצות התרגול מאפשר לי להיות בחברת אנשים דומים ומעניינים, לתרגל ולחוות חיבור אל העולם מעבר יחד ולפתח מיומנויות לתקשר, נורית מעבירה בפשטות ובגובה העיניים מסרים עמוקים ומדריכה אותנו להתנסות ולשחק בעצמנו ע"י שיחרור השכל וחיבור לנשמה. ממליצה בחום
קרני
קרנימורה מדהימה
קרא עוד
הגעתי לקורס התקשור של נורית בעקבות הספר שלה, מכתבים מהעולם הבא.
פגשתי מורה מדהימה, אנושית ואוהבת, שמצליחה להנגיש את עולם התקשור בצורה מדהימה. בקורס קיבלתי כלים רבים להתפתחות אישית, ואת האמונה החזקה שהתקשור אפשרי, קל וזמין לי ולכולנו.
נורית היקרה ❤️ מודה לך מעומק הלב.
בהשראתך ובעזרתך מרגישה שחזרתי הביתה.
אביטל שטרק
אביטל שטרקמלמדת בגובה העיניים
קרא עוד
מי זו נורית בעיני?
אישה אמיתית וכנה ,עם נתינה ללא גבול והתלהבות גדולה שסוחפת אחריה את כולנו.את מדברת עם תלמידיך בגובה העיניים ורוצה להעביר לנו את כל הידע הרב שרכשת,את כולו.
רצונך לראות בהצלחתם של תלמידיך מתבטא בכל שעור שלך והדוגמאות שאת נותנת מחייך הפרטיים עוזרים לסבר את האוזן ולהבין את החומר הנלמד. בקורסי התקשור שעברתי התאפשר לי לטעום מהעולם שמעבר להתנסות בשיחות עם מדריכים רוחניים ,עם הורי שהלכו לעולמם ולקבל מהם מסרים.להפתח לקשר עמם להרחיב את המודעות ותשומת הלב לכל הקורה לי בחיי, וזה הרבה בעזרת קבוצות התרגול המדהימות שתומכות ומוסיפות לידע שלי ולבטחון ביכולת התקשור שמתפתחת.
יש לי עדיין דרך ארוכה לעשות בתחום זה להתאמן ולחזק את אמונתי ביכולות שלי.וכפי שזה נראה,חתמתי אתך על חוזה לאורך זמן רב. תודה לך נורית על מי שהנך.באהבה רבה אביטל❤️
אווה לוסטיג
אווה לוסטיגהמתנה הכי גדולה שהענקתי לעצמי בחיים
קרא עוד
הדבר שהכי חלמתי עליו ולא חשבתי שאפשרי,האפשרות להתחבר בקלות לעצמי!
הדבר ה"פשוט" הזה שינה לי את החיים מקצה לקצה .נתן לי אומץ לנסות דברים חדשים.להסתכל בצורה פשוטה וקלילה ולא מאיימת על החיים.המון ביטחון ואפשרות לחזור בכל רגע נתון אל הסנטר,אל עצמי❤️
הרבה פעמים בחיים אנחנו צריכים ביטחון, דיוק או הכוונה.נורית בדרכה הייחודית! הלא מתנשאת ומלאת האהבה מלמדת אותך בהמון המון חכמה ללמוד למצוא את כל אלה בעצמך ויותר מזה גם לסמוך על זה🤦‍♀️😀הקבלה של כל מי שמצטרף והאהבה הם אינסופיים🤗.הסתובבתי הרבה בחיפושים! וחוזרת תמיד אל הסנטר שלי,אל המשפחה שנורית יצרה ואל, נורית ❣....
המתנה הכי גדולה שהענקתי לעצמי בחיים 😘😘😘😘😘
הקודם
הבא

קורס חוויתי, יסודי ומעמיק

למה כדאי בזום?

ראשית זה נוח – 
אצלך בבית או בכל מקום שיש בו אינטרנט.
פשוט, מהיר ונוח
לא צריך ליסוע, אפשר בנעלי בית 🙂
אבל הכי חשוב, לימוד התקשור בזום הרבה יותר אפקטיבי מאשר לימוד פרונטאלי –
יש פחות הסחות דעת,יותר מיקוד, ועבודה מעמיקה יותר.
לנורית יש כבר נסיון רב והצלחה גדולה
(התלמידים מעידים שהופתעו להיווכח כמה הלימוד בזום מוצלח)
ועכשיו גם סוד קטן – זה עובד כל כך טוב שנורית החליטה
להמשיך ולעשות, גם בעתיד, את כל הקורסים רק ב- ZOOM

כמה?

רק 2,270 ש"ח

(במקום 2,870 ש"ח)

כולל  8 מפגשי לימוד ותרגול בני 3 שעות

מתנה ערכת קלפים – נפתחים לתקשור

מתי?

קורס ערב

MOON & STARS

יום ראשון 22/05/22
יום רביעי 25/05/22
יום ראשון 29/05/22
יום רביעי 01/06/22 
יום ראשון 05/06/22 חג שבועות
יום רביעי 08/06/22
יום ראשון 12/06/22
יום רביעי 15/06/22
יום ראשון 19/06/22

שעות: 19:00-22:00
סה"כ – 24 שעות לימוד ותרגול

קורס בוקר

sun2

כנראה בנובמבר

שעות: 09:30-12:30
סה"כ – 24 שעות לימוד ותרגול

להבטחת מקומך בקורס אונליין באופן מאובטח

שאלות ששואלים אותי

למה כדאי ללמוד תקשור?

כיום, כבר כולם מבינים שהעולם זז מהר יותר מכפי שאנחנו מסוגלים לעכל ויש תחושה שאולי אנחנו מפספסים בגדול. התקשור מאפשר לאדם לגלות ולהתחבר ליכולות שבו ולהעיר את הכוחות והיכולות הרדומים ולרתום אותם לצרכיו. היכולת לקלוט דברים שבעבר נסתרו מעינינו ולהדביק את הקצב המהיר של החיים.

האם כולם מצליחים לתקשר?

בהחלט כן. תיקשור היא יכולת שכולנו נולדנו איתה. ישנן שתי סיבות שמונעות מאנשים להצליח לתקשר: האחת, שהם מנסים לתקשר באופן שאינו מתאים להם. ישנן המון דרכים לתקשר ולכל אחד מתאימה דרך אחרת, בקורס אני מלמדת אותך לזהות האת הדרך הנכונה לך. הסיבה השניה שאנשים לא מצליחים לתקשר היא שהם לא סומכים על מה שקיבלו. לכן, אני משתמשת בעזרים שונים (למשל קלפים שפיתחתי בתקשור) שעוזרים לנו לסמוך על עצמנו ועל המסרים שקיבלנו. 

האם הלימוד בקבוצה פוגע באיכות הלימוד?

ההפך הוא הנכון. הלימוד בקבוצה רק מעשיר ויוצר אפשרויות תרגול שאינן קיימות בלימוד פרטני. זו כמו מעבדה להתנסויות. הלימוד בקבוצה מזרז את תהליך הלימוד ומעשיר אותו. אין יותר טוב מלתרגל מיד את החומר הנלמד. זה נוח לנסות ולטעות ושוב לנסות… שכולם סביבך תלמידים כמוך.

תמיד ידעתי דברים שקורים… זה תקשור?

בהחלט יש אפשרות שהתחברת ליכולות התקשור שבך. ואני מזמינה אותך רק להמשיך ולפתח את היכולת הזו.
מי שמתקשר ומתרגל, מפיק מכך המון. הוא מביא את יכולותיו לידי מיצוי, יכולת התקשורת שלו עם הסביבה רבה מאוד ובדרך כלל גם יש לו יכולת לעזור לסובבים אותו.

האם ניתן להמשיך את לימודי התקשור?

בוודאי. התקשור שלנו זקוק לאימון ותרגול. כמו כל דבר נלמד, כשלא משתמשים בו ולא מתרגלים אותו, הוא נשכח או מתנוון.
לשם כך, אני מקיימת קבוצות תרגול. כל מי שלמד אי פעם תקשור (לוא דווקא אצלי) או שהוא בעל יכולות, יכול להשתתף בקבוצות האלה ולתרגל את יכולותיו.

קצת עלי

מאז ומתמיד הייתי אדם רציונלי – למדתי במגמה ריאלית בתיכון, בוגרת ארכיטקטורה בטכניון, שירתתי בצבא קבע בדרגת רב סרן.
במסגרת לימודי התואר השני בתרפיה באומנות, נפתח לי שער אל עולם התקשור. בהתחלה זה היה מאוד מבלבל, אבל עם הזמן, התשובות החלו להגיע!

בשנת 2015 הוצאתי עם דנה ניסן, את הספר הראשון, “מכתבים מהעולם הבא“. הספר מביא את סיפורו של אילן (בעלה של דנה שעזב את העולם שנתיים קודם) – שמתאר את החיים בעולם למעלה. הספר זכה להצלחה אדירה, הפך לרב מכר ונחשב בעיניי רבים, כספר משנה חיים.

ספרי השני “המסע אל החוכמה שמעבר“, עוסק בתשובות לשאלות הגדולות שכולנו שואלים את עצמנו בחיינו, נותן הצצה לחיים שמעבר ומעניק כלים, הכוונה ותרגילים פשוטים לחיים טובים ומאושרים יותר.

ספרי השלישי ” החיים בעולם הבא על פי גדעון זינגר” – גדעון זינגר שהיה שחקן משתף אותנו בחוויות שלו מהמעבר לעולם הבא- איך מרגישים בזמן המעבר, מי מקבל את פנינו שם, מה קורה לנשמה כשהיא מגיעה לעולם למעלה, ומספר על הקשר בינינו לבינם – הקשר בין העולמות. הוא מספר על מה הם מתחרטים.

ספרי הרביעי "שיחות מאוחרות עם אמא" נכתב 13 שנה לאחר שעזבה את העולם. היא חזרה אלי תוך כדי נהיגה והפתיעה אותי בבקשתה. הסכמתי לשתף איתה פעולה, היא משם ואני מכאן. יצאתי לדרך מטלטלת, מרגשת, כואבת, משעשעת ובעיקר מלמדת. כל הדרך המופלאה הזו נוצקה לתוך ספר ייחודי שלוקח את הקורא אל חייו שלו ולכן עוצמתו כה גדולה.

ספרי החמישי "מי אני באמת?" נכתב עם שרי אריסון. בספר, נורית ושרי מנהלות שיחות מהות כשכל אחת מביאה את הייחודיות שלה. השקפות עולם שונות אך גם נושקות ותואמות.

פיתחתי ערכת קלפים – “נפתחים לתקשור” שבאמצעותם ניתן לפתח את האינטואיציה ולתרגל את התקשור. אני רואה את התרומה של הקלפים בסדנאות שלי ועד כמה הם פותחים את הדרך ומקצרים אותה.

אני מנחה מפגשי תקשור לקהל הרחב, ומקיימת קורסים וסדנאות, מתוך שליחות והבנה שהתקשור הוא כלי עוצמתי ויעיל, שנגיש לכל אדם שעוזר לנו להתחבר לקול הפנימי שלנו, לקבל הכוונה ולצעוד בדרך הנכונה לנו. אני מזמינה אותך להיחשף לעולם התקשור ולקבל מתנה גדולה לחייך. הקורסים שאני מעבירה מתאימים לכל אחד ונותנים תשובות: מה הייעוד שלך? מה יעזור לך להצליח בשיעורי החיים? מה הכוחות שבך? ואיך נכון לך לפעול כדי להגיע להצלחה ולהגשמה.

לשיחת יעוץ לגבי הקורס

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

או בטלפון

058-774-3322

© כל הזכויות שמורות – נורית אלדר מתחברים לחוכמה שמעבר​ | לתנאי השימוש

גלילה למעלה

מלאו טופס זה

דילוג לתוכן