נורית אלדר - המרכז לפיתוח מרחב היכולות

חדר כושר לתקשור

מרחב אינטימי ובטוח לפיתוח יכולות ההקשבה והתקשור

נורית אלדר ומדריכי מועצת השישה מזמינים אתכם לאמן את שריר התקשור וההקשבה, לתרגל את יכולת התקשור ולקבל פידבק מיידי במרחב בטוח וגם לקבל מסרים מעצימים בכל שבוע מחדש.

בין אם אתם מתקשרים "צעירים" או ותיקים, בין אם למדתם עם נורית, עם מורה אחר או בעצמכם, הדרך הטובה ביותר להפוך למדויקים יותר, חדים יותר, בהירים יותר – כמו כל תחום אחר בחיים, היא דרך תרגול

זו הסיבה שהקמנו את חדר הכושר לתקשור.

בכל יום שני, בקבוצות הבוקר והערב, אנחנו נפגשים לשעתיים שהן מתנה לעצמנו. כל מפגש עוסק בנושא מרתק אחר וכולל ידע או מסר מתוקשר על ידי נורית אלדר ובעיקר תרגולים בקבוצות קטנות שמאפשרות לנו להתנסות באופן אישי, לשחק עם התקשור, ולקבל פידבק מיידי. 

בין הנושאים במפגשים –
ייעוד, מימוש עצמי,
שיעורי החיים, שיחזור גלגולים
כניסה לספריות הידע של העולם שמעבר
פגישות מרגשות עם הקרובים
פיתוח יכולות ההקשבה לעולם שמעבר ועוד.

מה קורה במפגשים של חדר הכושר לתקשור?

קהילה תומכת של אנשים
שדוברים את אותה השפה

נפגשים בתרגולים פעם בשבוע ולאורך השבוע בקבוצת הווטסאפ
קהילה תוססת ומחבקת

מפגשים מונחים על ידי נורית אלדר ומדריכי מועצת השישה

המפגשים כוללים תקשור חי, מדיטציות, כלים מעשיים וכמובן תרגילים ייחודיים להעצמת היכולות של כל אחד. נורית חושפת "סודות מחדר התקשור" ומשתפת את הדרך שעוזרת לה לתקשר

מרחב אינטימי ובטוח לתרגל תקשור ללא ביקורת וחשש

תקשור מתוך משחק והתנסות והיכולת לקבל פידבק מיידי הופכת את החוייה לבטוחה יותר ולכן גם מצמיחה 

ניתן להשתתף גם במפגש הבוקר וגם במפגש הערב כרצונכם

מסרים, ידע והכוונה  בכל מפגש

משתתפים מעידים

בשבילי המקום הזה הוא חשוב לי.
חשוב לי לנשמה ול-wellbeing שלי.
 בשביל זה אני עושה הכל כדי להיות כאן.
כל שבוע.

גבריאלה ל.

כשאני מגיעה לקבוצת תרגול האנרגיות הופכות למשהו יותר חיובי. זה סוג של דלק שמפעיל אותי במהלך השבוע. ונותן לי מקור של חדווה, שמחה, סיפוק ומניע אותי קדימה.
זו מתנה ענקית, נורית והמפגשים. 

עידית ו.

פרטים שחשוב לדעת

אם קורים לכם דברים שאתם לא יכולים להסביר 
אם אתם רוצים לפתח את יכולות התקשור
לקבל שליטה והכוונה יום יומית
זה הבית בשבילכם

מתי?
המפגשים מתקיימים בימי שני – 
קבוצת בוקר: 10:30-12:30
קבוצת ערב: 19:30-21:30
*** ניתן להצטרף גם למפגש הבוקר וגם למפגש הערב ***
** ההקלטות  ההנחייה של נורית, מועלות לקבוצת ווטסאפ **

היכן?
אצלכם בבית ב- ZOOM

כמה?
מנוי לחדר כושר הכולל:
מידי יום שני, מפגשי הבוקר והערב
(עד 20 שעות בחודש של לימוד ותרגול),
הקלטות של המפגשים,
חברות בקבוצת ווטסאפ סגורה 

בונוס – השתתפות חינם ב'עולם השקוף' –
מפגשי מידע מהעולם שמעבר בהנחיית נורית אלדר
(בשווי של 120 ש"ח לחודש)

מחיר חודשי – 350 ש"ח

ללא התחייבות

אשמח להצטרף כעת!

כן, אשמח לקדם את יכולות התקשור שלי
ולהשתתף ב'חדר הכושר לתקשור'
ולהנות מההטבות הנוספות

לרישום מיידי
ולהתחיל כבר ביום שני הקרוב

למפגש התנסות*
או לקבלת פרטים

*מפגש התנסות ב- 50 ש"ח בלבד

או בטלפון

058-774-3322

שאלות ששואלים אותי

למה כדאי לפתח את יכולות התקשור?

כיום, כבר כולם מבינים שהעולם זז מהר יותר מכפי שאנחנו מסוגלים לעכל ויש תחושה שאולי אנחנו מפספסים בגדול. התקשור מאפשר לאדם לגלות ולהתחבר ליכולות שבו ולהעיר את הכוחות והיכולות הרדומים ולרתום אותם לצרכיו. היכולת לקלוט דברים שבעבר נסתרו מעינינו ולהדביק את הקצב המהיר של החיים.

למה כל כך חשוב לתרגל את התקשור?

יכולות התקשור שלנו, בדומה לשרירים, כשלא מפעילים אותם, הם מתנוונים.אז הדבר הראשון שאנחנו רוצים זה לשמר את היכולות הקיימות בנו. בנוסף, האימון המתמשך, מוסיף יכולות חדשות ומביא אותנו לממש את מלוא הפוטנציאל שבנו.

איך זה מתנהל בקבוצה?

התרומה של הקבוצה היא בכך שמספקת לנו שותפים לתרגול. אנחנו מקבלים ונותנים משובים אחד לשני וכך עוזרים לדייק את התקשור שלנו. נורית מביאה מסרים ותרגילים, בכל פעם משהו חדש, וזה הופך להיות נושא העבודה במפגש.

האם זה לא משעמם?

זה מרתק. מידי שבוע נורית מביאה נושאים שונים שאינם חוזרים על עצמם. אפילו בקבוצת בוקר ובקבוצת ערב, אלו אינם בדיוק אותם דברים. בנוסף לזה, ישנו גרעין ותיק שמגיע באופן קבוע מזה מספר שנים כשאליהם מצטרפים חדשים וזה עוזר לשנות את הצבע ולהזרים אנרגיות חדשות. זו חוויה נהדרת ומעבר לקבוצות הווטסאפ הפעילות, ישנה אחווה ומשפחתיות שתורמות למפגשים להיות כל כך אטרקטיביים.

קצת עלי

מאז ומתמיד הייתי אדם רציונלי – למדתי במגמה ריאלית בתיכון, בוגרת ארכיטקטורה בטכניון, שירתתי בצבא קבע בדרגת רב סרן.
במסגרת לימודי התואר השני בתרפיה באומנות, נפתח לי שער אל עולם התקשור. בהתחלה זה היה מאוד מבלבל, אבל עם הזמן, התשובות החלו להגיע!

בשנת 2015 הוצאתי עם דנה ניסן, את הספר הראשון, “מכתבים מהעולם הבא“. הספר מביא את סיפורו של אילן (בעלה של דנה שעזב את העולם שנתיים קודם) – שמתאר את החיים בעולם למעלה. הספר זכה להצלחה אדירה, הפך לרב מכר ונחשב בעיניי רבים, כספר משנה חיים.

ספרי השני “המסע אל החוכמה שמעבר“, עוסק בתשובות לשאלות הגדולות שכולנו שואלים את עצמנו בחיינו, נותן הצצה לחיים שמעבר ומעניק כלים, הכוונה ותרגילים פשוטים לחיים טובים ומאושרים יותר.

ספרי השלישי ” החיים בעולם הבא על פי גדעון זינגר” – גדעון זינגר שהיה שחקן משתף אותנו בחוויות שלו מהמעבר לעולם הבא- איך מרגישים בזמן המעבר, מי מקבל את פנינו שם, מה קורה לנשמה כשהיא מגיעה לעולם למעלה, ומספר על הקשר בינינו לבינם – הקשר בין העולמות. הוא מספר על מה הם מתחרטים.

ספרי הרביעי "שיחות מאוחרות עם אמא" נכתב 13 שנה לאחר שעזבה את העולם. היא חזרה אלי תוך כדי נהיגה והפתיעה אותי בבקשתה. הסכמתי לשתף איתה פעולה, היא משם ואני מכאן. יצאתי לדרך מטלטלת, מרגשת, כואבת, משעשעת ובעיקר מלמדת. כל הדרך המופלאה הזו נוצקה לתוך ספר ייחודי שלוקח את הקורא אל חייו שלו ולכן עוצמתו כה גדולה

פיתחתי ערכת קלפים – “נפתחים לתקשור” שבאמצעותם ניתן לפתח את האינטואיציה ולתרגל את התקשור. אני רואה את התרומה של הקלפים בסדנאות שלי ועד כמה הם פותחים את הדרך, מייתרים את המאמץ ומקצרים את תהליך ההתחברות.

אני מנחה מפגשי תקשור לקהל הרחב, ומקיימת קורסים וסדנאות, מתוך שליחות והבנה שהתקשור הוא כלי עוצמתי ויעיל, שנגיש לכל אדם שעוזר לנו להתחבר לקול הפנימי שלנו, לקבל הכוונה ולצעוד בדרך הנכונה לנו. אני מזמינה אותך להיחשף לעולם התקשור ולקבל מתנה גדולה לחייך. הקורסים שאני מעבירה מתאימים לכל אחד ונותנים תשובות: מה הייעוד שלך? מה יעזור לך להצליח בשיעורי החיים? מה הכוחות שבך? ואיך נכון לך לפעול כדי להגיע להצלחה ולהגשמה.

אשמח להצטרף כעת!

כן, אשמח לקדם את יכולות התקשור שלי
ולהשתתף ב'חדר הכושר לתקשור'
ולהנות מההטבות הנוספות

לרישום מיידי
ולהתחיל כבר ביום שני הקרוב

למפגש התנסות*
או לקבלת פרטים

*מפגש התנסות ב- 50 ש"ח בלבד

או בטלפון

058-774-3322

© כל הזכויות שמורות – נורית אלדר מתחברים לחוכמה שמעבר​ | לתנאי השימוש

גלילה למעלה

מלאו טופס זה

דילוג לתוכן