ערב מסרים בתקשור

הצטרפו כעת למפגש מסרים בתקשור. במפגש נקבל  ידע והכוונה בנושא שיעלה, בתקשור חי ממדריכי מועצת השישה. ידע שמאפשר לנו לראות ולהבין דברים אחרת ממה שאנחנו רגילים.
נורית בקורס תקשור - קורס תקשור

להרשמה ולפרטים נוספים
השאירו את פרטיכם
או חייגו 072-39-403-40

במפגש נתרגל ונבין מה קורה בחיינו.
בהמשך המפגש אענה על שאלות מתוך הקהל.
המפגש מאפשר לנו להבין איך יותר נכון לנו לנהוג בחיים שלנו כך שיהיה לנו טוב יותר.

יום רביעי ה- 20.02.2019
בשעה 20:00-22:00
רחוב העצמאות 6 קומה ב’ יהוד
(מתחילים בדיוק בזמן – מומלץ להגיע כ- 20-30 דקות קודם)
השתתפות מותנית בהרשמה מראש בלבד!

המחיר רק 70 ש"ח

במקום 120ש”ח!

מספר המקומות מוגבל!
המחיר כולל מע"מ
קצת עלי
נורית אלדר
קלפים + טריו

מאז ומתמיד הייתי אדם רציונלי – 
למדתי במגמה ריאלית בתיכון, בוגרת ארכיטקטורה בטכניון, שירתתי בצבא קבע בדרגת רב סרן. במסגרת לימודי התואר השני בתרפיה באומנות, נפתח לי שער אל עולם התקשור. בהתחלה זה היה מאוד מבלבל, אבל עם הזמן, התשובות החלו להגיע!

בשנת 2015 הוצאתי עם דנה ניסן, את הספר הראשון, “מכתבים מהעולם הבא“. הספר מביא את סיפורו של אילן (בעלה של דנה שעזב את העולם שנתיים קודם) – שמתאר את החיים בעולם למעלה. הספר זכה להצלחה אדירה, הפך לרב מכר ונחשב בעיניי רבים, כספר משנה חיים. 

ספרי השני “המסע אל החוכמה שמעבר“, עוסק בתשובות לשאלות הגדולות שכולנו שואלים את עצמנו בחיינו, נותן הצצה לחיים שמעבר ומעניק כלים, הכוונה ותרגילים פשוטים לחיים טובים ומאושרים יותר. 

ספרי השלישי ” החיים בעולם הבא על פי גדעון זינגר” גדעון זינגר שהיה שחקן משתף אותנו בחוויות שלו מהמעבר לעולם הבא- איך מרגישים בזמן המעבר, מי מקבל את פנינו שם, מה קורה לנשמה כשהיא מגיעה לעולם למעלה, ומספר על הקשר בינינו לבינם – הקשר בין העולמות. הוא מספר על מה הם מתחרטים.
פיתחתי ערכת קלפים – “נפתחים לתקשור” באמצעותם ניתן לפתח את האינטואיציה ולתרגל את התקשור.

אני מנחה מפגשי תקשור לקהל הרחב, ומקיימת קורסים וסדנאות, מתוך שליחות והבנה שהתקשור הוא כלי עוצמתי ויעיל, שנגיש לכל אדם שעוזר לנו להתחבר לקול הפנימי שלנו, לקבל הכוונה ולצעוד בדרך הנכונה לנו. אני מזמינה אותך להיחשף לעולם התקשור ולקבל מתנה גדולה לחייך. הקורסים שאני מעבירה מתאימים לכל אחד ונותנים תשובות: מה הייעוד שלך? מה יעזור לך להצליח בשיעורי החיים?  מה הכוחות שבך? ואיך נכון  לך לפעול כדי להגיע להצלחה ולהגשמה.

להמשך קריאה

שאלות שרבים שואלים אותי

האם אפשר גם לשאול שאלות אישיות?

אין לי בעיה כששואלים שאלות אישיות אבל השואל חייב לדעת שהתשובות ניתנות בפני כל הקהל ואם זה משהו דיסקרטי אז אני ממליצה לפנות אלי באופן אישי. דבר נוסף וחשוב זה שיש העדפה לשאלות שעלו תוך התייחסות לנושא המפגש.

האם התקשור שאת עושה לא מסוכן?

ממש ממש לא. ראשית אני עוסקת ומעורבת בתקשור כל כך הרבה שנים כך שאני עונה בביטחון מלא שאין בו שמץ של סיכון. אני גם מלמדת את התלמידים בקורסים ומראה להם עד כמה זה בטוח ואין שום סיכוי להיפגע.

הנושאים המגיעים אינם חוזרים על עצמם?

אחרי הרבה שנים בעולם התקשור, אני חייבת להגיד שאני כל פעם מופתעת מחדש. לא רק שהמסרים המגיעים שונים האחד מהשני, גם כשמגיע מסר בנושא שכבר עלה, תמיד ישנה זווית ראיה שונה הפותחת אותנו לחשיבה. זה מרתק.

עד כמה הנושאים במפגש קשורים לחיי היום יום שלנו?

כל המסרים שאני מקבלת עוסקים בנו – כאן ועכשיו. זו הסיבה שאני כל כך אוהבת את המסרים האלה כי הם ניתנים ליישום, מעוררים מחשבה, חכמים ומעודדים לקחת אחריות ולפעול.

זה הזמן להירשם ולהבטיח את מקומך במפגש

המחיר רק 70 ש"ח

במקום 120ש”ח!

מספר המקומות מוגבל!
המחיר כולל מע"מ

התקשרו עכשיו

שלחו וואטסאפ

השאירו פרטים

גלילה למעלה

מלאו טופס זה

דילוג לתוכן