התחברות למדריך – עבודה עצמית

איך מתחברים למדריך

לכל אחד מאתנו ישנו מדריך. התחברות למדריך מאפשרת לקבל הכוונה טובה יותר לדרך, להתחבר לאמת שלנו, לקבל מידע על דברים שמעבר ובעיקר להרגיש שאנחנו לא לבד. ההתחברות למדריך נעשית בעזרת החושים והתודעה. המדריך הוא נשמה שאנחנו מכירים מהעולם למעלה והוא תמיד מפותח לפחות כמו הנשמה שלנו או יותר. כשהנשמה יורדת לגלגול, היא לא זוכרת את השיעורים שבחרה, את הגלגולים שעברה ולא את השותפים לדרך. לכן, תפקיד המדריך הוא ללוות אותנו ולשמור עלינו מהלידה למשך כל החיים.
פחד לתקשר

הרשמה לקבלה מיידית של הוראות נוספות והנחיה מוקלטת (דמיון מודרך) להתחברות למדריך.

לקבלה מיידית של הוראות והקלטה

תרגיל התחברות למדריך

למדריכים אין דמות פיזית, הם אנרגיה ואפשר לראות אותם בדרכים שונות. אך מכיוון שאנחנו בני אדם, בדרך כלל אנחנו מזהים את המדריכים כבני אדם גם. הכי קל לנו לתקשר עם אנשים אחרים ולכן קל לנו להיות בקשר עם מדריך שדומה לנו. חשוב להבין שאין משמעות למונחים “אמתי” או “מדויק” בהקשר הזה.

בכל התרגילים השתמשנו בהנחיה “תראו”, אך אין הכוונה דווקא לראות ממש בדמיון. רבים מאתנו לא רואים דבר, אולי רק “מסך שחור”. כאשר משתמשים בהנחיה במושג “לראות”, הכוונה היא לדמות, להציג בעיני רוחכם, להרגיש לחוות או לדעת.

ועוד הערה משמעותית – אחת השאלות הנפוצות ביותר שעולות בשלב הזה היא: “אם אני רואה את התמונה בדמיון, איך אדע אם זה אמתי או שזו המצאה שלי?”

והתשובה מאוד פשוטה: בשלב הזה של תחילת הדרך, זה חסר משמעות וכלל לא משנה. לפי מחקרים, אנחנו ממציאים דברים הלקוחים מתוך עולמנו. אנשים לא ממציאים דברים שאין להם מושג מה הם. לכן, גם אם יש לכם תחושה שאתם ממציאים – כלל לא בטוח שזה כך. בתחילת הדרך עוד אין לכם יכולת לדעת אם מה שראיתם, קיבלתם, חשבתם או הרגשתם הגיע ממקור חיצוני לכם או לא. את הסימן לכך מקבלים כשרואים משהו שמפתיע אתכם, כשמקבלים תשובה שאתם יודעים שלא הייתם עונים בדיוק כך. אלמנט ההפתעה לא קיים כשאתם ממציאים, הוא תמיד מעיד על ידע שנקלט ממקור חיצוני.

אני מציעה לכם לסגל הרגל להשאיר את הספק ואת השיפוטיות בצד כשאתם מתרגלים. בסיום התרגיל תוכלו לחשוב על מה שקרה ולפרש אותו כרצונכם. כשאתם מטילים ספק במהלך התרגיל אתם עוצרים את התהליך.

והנה עוד כמה הערות חשובות:

לעתים הדמות מגיעה “ללא פנים”. זה קורה הרבה ואינו מוסיף או גורע דבר. הדמות יכולה להיות שקופה, היא יכולה להופיע כצללית, לעתים רואים רק פריט לבוש כמו גלימה או כובע. אין צורך להתאמץ ולראות דמות מדויקת. מה שחשוב הוא להרגיש את האנרגיה של הדמות.

כשתקבלו הנחיה לדבר עם הדמות, תשאלו אותה שאלה ותרגישו מה הדמות אומרת. מעטים רואים את הדמות מדברת, ומעטים אף יותר שומעים את דבריה. רובנו יודעים מה אמרה הדמות דרך הקשבה למה שעולה בנו בעקבות השאלה ששאלנו. אפשר להתחיל בשאלות פשוטות של “כן” ו”לא”. אם לא מקבלים תשובה מילולית, אפשר למשל לדמיין שאם התשובה היא “כן”, יהיה אור בצד ימין, למשל, ואם התשובה היא “לא”, יהיה אור בצד שמאל, או למשל לבקש להרגיש עקצוץ בצד ימין כשהתשובה היא “כן”, ובצד שמאל כשהתשובה היא “לא”. חשוב שתמצאו את השיטה שמתאימה לכם. אפשר לנסות בכל פעם דרך שיחה אחרת, עד שתדעו מהי השיטה שהכי מתאימה לכם.

אם קיבלתם מסר משמעותי שמשפיע על חייכם, לאחר התחברות למדריך, בקשו תמיד הסברים וחיזוק למסר. אף פעם לא מומלץ לקבל החלטה על סמך מסר חד־פעמי, ובמיוחד כשאתם בראשית דרככם.

התחברות למדריך אפשר לעשות בעיניים עצומות ואפשר לעשות בעיניים פקוחות, כשבוהים בנקודה קבועה, הכול לפי הנוחות שלכם. נסו ותראו מה עובד לכם.