חזרה לבית הפנימי | ביון, ״מועצת השישה״

שלום חברים, כאן ביון.

אני שמח מאוד להיות אתכם כאן, ולעסוק בנושא שהוא כל כך חשוב.

חשוב לי מאוד להגיד לכם, כיוון שגם אני חייתי בעולם שלכם עד לא מזמן מחנכים בעצם אתכם, מחנכים את בני האדם, שיש איזושהי דרך שהיא אחת ויחידה שהיא נכונה לכם, שיש משהו שרק כשתהיו שם תוכלו להגיע אל האושר, תוכלו להגיע אל ההגשמה. 

אין הדבר כך. ישנה דרך שהיא נכונה לכם. הדרך מורכבת מחתיכות חתיכות של פאזל, מחתיכות חתיכות של דברים שהם נכונים לכם. חשוב להבין את החלקים של הדרך. ובעזרת החלקים תוכלו להרכיב מספר דרכים שנכונות לכם. 

לכל בן אדם יש אפיונים לאישיות שלו, לאישיות של הנשמה שלו. הנשמה קוראת לכיוון מסוים. כאשר אתם קשובים לקול הנשמה, אתם תוכלו למצוא בתוכו מרחב רחב של אפשרויות. בעצם, לחיות בייעוד שלכם זה לחיות נאמנים למי שאתם.  

אין שום עדיפות למקצוע. אפשר לעבוד בבית, אפשר לגדל ילדים ולהרגיש לגמרי בייעוד. אפשר להיות בן אדם בעל קריירה מפוארת, בעל עסקים נרחבים, ולהרגיש לגמרי בפספוס. לייעוד אין שם של מקצוע, אין לו אפיון אחד, יש לו הרגשה שלכם. 

אנחנו רוצים לקרוא לכם לחזור הביתה, לבית שלכם, לחזור פנימה, לזהות מה מעניין אתכם, מה מושך אתכם, מה עושה לכם תחושה שאתם במקום הנכון שם נמצא הייעוד שלכם. ולשם כך, נעזור לכם לאורך הדרך לזהות את הקו, כיוון שבעולם שלכם כבר יש כל כך הרבה רעש, כבר יש כל כך הרבה קולות, שלעיתים קשה לכם למצוא את הקול שלכם. 

וזו כל מטרתנו לעזור לכם לחזור לקול האמיתי, לקול הפנימי שלכם, שיעזור לכם להבין מי אתם באמת ומה נכון לכם. 

כאשר תהיו במסלול הנכון לכם תחוו הגשמה אמיתית. כאשר תחוו הגשמה אמיתית, וכאשר תסיימו את הגלגול, תגיעו לכאן עם תובנות והרבה הרבה מידע שיעזור לאנושות להתקדם למקום הנכון לה. לכן חשוב לנו מאוד לעזור לכם לחיות בהגשמה מלאה. 

שלכם, 

ביון 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn