לאבלי במסר על האביב

שלום לכם, אנשים נפלאים, כאן לאבלי. 

האנרגיה בימים אלה משתנה, הלב נפתח, וזו הזדמנות נהדרת לעשות צעדים בכיוון של לאהוב את עצמכם יותר, של לקבל את עצמכם יותר ושל להביא את עצמכם למקום שהוא נכון לכם יותר. 

אנשים נפלאים, לתודעה שלכם יש כוח רב. יש בכם הרבה יותר כוח ממה שאתם חושבים. ולמעשה, יש לכם גם אפשרות לכוון לאן אתם שולחים את הכוח הזה. דמיינו שיש בראשכם מעין חץ שאתם יכולים לכוונו לצד ימין או לצד שמאל. צד אחד מעצים אתכם, מגביר את האנרגיה ומגביר את האהבה. הצד השני דווקא מוריד ומחליש אתכם. 

הדבר הזה ברור לכל אדם. כולכם יודעים שהתנודה במחשבה שלכם משנה את האנרגיה, משנה את השמחה, משנה את העצב, לעתים אפילו במהירות בזק. אבל לא רובכם מבינים שאתם אלה שיכולים להחליט כיצד ואיך לשנות את המחשבה כך שתהיה בכם יותר שמחה. 

הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להבין שאתם כבר מכוונים לצד מסוים. החשיבה שלכם מכוונת לשיפוטיות, כפי שכבר דיברנו פעמים רבות, אנשים נפלאים. השיפוטיות תמיד מורידה. השיפוטיות מודדת. בשיפוטיות לא נמדדת החוויה, נמדדות אך ורק התוצאות, ולכן היא תמיד מורידה. גם כאשר אתם מצליחים ואתם מודדים את ההצלחה שלכם, תמיד יעלה פחד שאולי זה לא יקרה בפעם הבאה. החוויה אף פעם לא נקייה כאשר נכנסת שיפוטיות, כאשר אתם  מודדים את עצמכם. 

אבל, אנשים יקרים, הרי לימדו אתכם לעשות את זה מגיל מאוד קטן. אתם לגמרי פועלים בצורה אוטומטית. ולכן, דַמְיינו שיש לכם מנגנון שמזיז אותו חץ מצד אחד של השיפוטיות לצד של ההתבוננות על החוויה, התבוננות על הרגש. זה פשוט שפה אחרת.  זה לא אומר להפסיק להיות שיפוטיים, זה לא אומר להיות שיפוטיים אחרת. זה רגע אחד לדבר בשפה אחרת שאומרת מה טוב לי, מה פחות טוב לי, מה נעים לי, מה פחות נעים לי, מה עושה אותי שמח... שפה שמדברת ברגשות. 

השפה שמדברת ברגשות היא תמיד נכונה לכם, היא תמיד מדויקת, והיא משקפת את האמת שלכם. היא המפתח לחיות בהרמוניה עם מי שאתם. אל נא תכניסו שיפוטיות לעולם הרגשי, אל נא תגידו שאתם לא אוהבים מספיק, שאתם לא שמחים מספיק. התבוננו על הרגש שישנו שם  זה הרגש הכי אמיתי שיש. ברגע שתאמצו אותו ללבכם, ברגע שתקבלו אותו, כבר עשיתם צעד ענק לקבלה עצמית. 

הקבלה העצמית והאהבה ייעשו אך ורק דרך רגשות, לא דרך ההיגיון. מרגע שמתחילים להסתכל על דברים בהיגיון, תמיד תמיד רואים גם את החָסֵר. אז אנשים יקרים, עצרו רגע ותרגלו. נסו לדמיין את העץ עובר. קחו דבר מסוים שמאתגר אתכם בחיים, דבר מסוים שפחות קל לכם אתו, הזיזו את החץ לכיוון הרגשות והסתכלו מה הרגש שנמצא שם. גם אם אתם מזהים כאב, גם אם אתם מזהים חוויה פחות נעימה  ברגע שנותנים לה מקום  הלב מתרחב. זה המקום של האמת, והוא תמיד נותן מקום של עוצמה, עומק ואמיתיות. 

בכל פעם שאתם מרגישים מבולבלים, בכל פעם שאתם נסערים  עצרו רגע, הזיזו את החץ לכיוון הרגשות. תשימו לב מה יש שם. תראו כמה בהירות נוצרת. לא תקבלו תשובות לשאלה איך לעשות את הדברים, אבל תקבלו תשובות לשאלה מה נכון לכם. ברגע שתדעו את זה, הדרך תהיה פשוטה יותר. החץ נמצא בידיים שלכם, הזיזו אותם למקום שאתם רוצים. הזיזו אותו לעבר האהבה, לעבר הקבלה, לעבר השמחה. זה ייתן לכם יותר כוח, יותר ביטחון ויותר עוצמה להתמודד עם אתגרי החיים. 

שלכם, באהבה רבה, 

לאבלי 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn