מהו תקשור

מהו תקשור ?

תקשור זו יכולת שקיימת בכולנו, לקלוט מידע שלא באמצעות דיבור או שמיעה. המידע יכול להגיע מאדם סמוך או שנמצא רחוק מאיתנו. התקשור הוא שם כולל לקליטה בעזרת החושים שמקיפה הרבה מעבר לבני האדם. זו גם יכולת לקלוט את התדרים שנמצאים סביבנו שמגיעים מהמדריכים ומהקרובים שלנו שעזבו את העולם. כשמשכללים את המיומנות הזאת, מרגישים בטוחים יותר, מקבלים תשובות ומתחברים בצורה טובה יותר לאמת הפנימית.

איך זה אפשרי ?

כולנו אנרגיה, גם בני האדם וגם הנשמות. לאנרגיה יש תדר שעובר. אנחנו קולטים כל הזמן את התדרים שמגיעים אלינו, חלק מהתדרים מגיעים מבני אדם אחרים, לעיתים קוראים לזה טלפתיה, וחלק מהתדרים מגיעים אלינו מהעולם שלמעלה – מקרובי משפחה, מהמדריכים שלנו.

בעבר בני האדם היו חייבים להקשיב להכוונה ולתחושות שעולות בהם כי זה היה חיוני להישרדות, אבל בעולם המודרני נותנים חשיבות מאוד גדולה לידע, ופחות לתחושות, ומלמדים אותנו לחשוב ולהתעלם מהתחושות שלנו. בעולם כיום, שמשתנה כל כך מהר, הרבה מאיתנו מרגישים צורך בהכוונה ובדיוק, לכן זה כל כך חשוב לחזור וללמוד כיצד להקשיב לחוכמה שמעבר.

אפשר ללמוד תקשור ?

תקשור הוא יכולת שנולדנו איתה. זו הקשבה לא מילולית. זו הקשבה לתחושות, למה שעולה בתוכנו, לקול הפנימי. זו הקשבה עם הגוף ולא עם האוזניים. זה לראות בדמיון ולא דרך העיניים. יש ביטוי יפה מאוד שמתאים לכך: ‘לראות בעיני רוחך’, זה תקשור.
בהחלט אפשר ללמוד תקשור!

לימוד תקשור אפשרי ודי מהר ניתן להיווכח שמצליחים להתחבר. כמובן שיש אפשרות ללמוד תקשור באופן שטחי או מעמיק הכל בהתאם לרצון והכוונה של המתעניין.

אז למה לא כולנו מתקשרים ?

אתם כן, רק אתם קוראים לזה בשמות שונים – חוש שישי, אינטואיציה. כולכם מרגישים או יודעים לפעמים דברים בלי שאתם באמת יודעים איך המידע הגיע אליכם. לפעמים זה פשוט ‘קופץ לכם לראש’. אבל הרבה פעמים אתם מתעלמים מהמידע הזה, מפקפקים בו… בעזרת התקשור ניתן ללמוד להשתמש ביכולת הזאת נכון יותר, כך שתוכלו להיעזר בה כשתרצו.

למה אנשים פוחדים מתקשור ?

ישנם שלושה פחדים עיקריים. הפחד הראשון נובע מהמחשבה שהחיבור עם ההדרכה הוא מסוכן, שהוא יכול להזיק לכם, או לחילופין שאתם יכולים להפריע לנשמות. התקשור הוא פשוט להקשיב אחרת למה שמגיע אליכם. במובן מסוים זה כמו להקשיב לרדיו. גם כשהמכשיר כבוי, שידורי הרדיו מתקיימים. כל מה שצריך לעשות כדי להקשיב הוא לסובב את המתג. האם ההקשבה יכולה לפגוע בכם? בוודאי שלא. האם שידורי הרדיו מושפעים מכך שתקשיבו או לא? גם הפעם התשובה שלילית. התדרים מההדרכה מגיעים אליכם, השאלה היא האם אתם תקשיבו או לא. ובאמת, חשוב שתבינו שאין לכם יכולת להפריע, להפך, מבחינת המדריכים זו שליחות לעזור לכם.

הפחד השני מהתקשור הוא שתקבלו מסרים שאינכם רוצים לשמוע – שתקבלו מסרים על דברים קשים שעומדים לקרות או שיכתיבו לכם לעשות דברים שאינכם רוצים. גם במקרה זה הפחד אינו ריאלי. בדיוק כפי שמקשיבים לרדיו, יש לכם יכולת לכוון את המתג ולהחליט אילו מסרים תקבלו ואילו לא. בנוסף, השליטה בעולם שייכת לבני אדם. רק אתם מחליטים על הדברים הנכונים לכם בחיים. המדריכים ישמחו לתת לכם מידע והכוונה, לא יותר. התפקיד שלכם הוא לבחור מה מתאים לכם ומה לא. חשוב שלא תתנו לאף אחד אחר להחליט על חייכם במקומכם. הכוח נשאר ויישאר תמיד בידיים שלכם.

הפחד השלישי הוא הפחד להשתטות. יש בכם פחד שיתייחסו אליכם כאל שונים, מוזרים או קלי דעת מכיוון שאתם מאמינים בתקשור.
התקשור נועד לטובתכם האישית בלבד. אין חובה לשתף בו אחרים שעדיין לא פתוחים לנושא, או להכריז בפני כולם שאתם מתקשרים, אם נראה לכם שזה לא יתקבל בהבנה. אנשי עסקים מצליחים רבים משתמשים ביכולות שלהם, אבל הם לא תמיד מצהירים על כך. לעתים קוראים לזה הברקה או אינטואיציה. אפילו חלק מההמצאות הגדולות ביותר בעולם התחילו בתקשור. חשוב שתבינו שבעולם התקשור יש לכם שליטה מלאה על מה שקורה, כשתְתַרגלו מספיק תבינו שאתם פשוט לומדים להקשיב אחרת, ולא יותר.

היכולות האלה כבר קיימות בכם, נדרש רק לאפשר ולפתח אותן. בקורסי התקשור ניתן ללמוד להתחבר בשיטות שונות למדריכים שלכם, לקול הפנימי שלכם, לקבל מסרים מהסביבה, וכן, גם לקבל מסרים מהקרובים שלכם.