הפעילויות והאירועים שלי

אני מקיימת מגוון גדול של פעילויות המתאימות לכל אחד.

עבורי, ללמד תקשור ולהנחיל זאת לאחרים,  זה חזון שהתגשם.
התקשור זו מתנה כל כך גדולה המשפרת את חיינו ומעצימה אותם.
זו יכולת שלא ניתן להשיג אותה באמצעים אחרים.
התקשור מוסיף שקט לחיינו, מיקוד, יכולת, ידיעה, ביטחון ובהירות.

אני מזמינה אותך לעיין ולראות מה מעניין ומתאים לך.
כמובן שאם נותרו לך שאלות, אני והצוות שלי נשמח לעזור ולכוון.

נורית

נורית אלדר

קורס תקשור – אונליין

המסלול המדוייק להתחבר ליכולות שלך
קורס תקשור – פרונטלי או אונליין לבחירתך. זה קורס מעשי המלמד הלכה למעשה איך לתקשר. הקורס מתאים לכל אחד הרוצה להכיר ולהעמיק בעולם התקשור. מעבר ללימוד התיאורטי המשולב בשפע דוגמאות, התלמידים מתרגלים לאורך כל הקורס ומפנימים את הנלמד. יש התייחסות לכל תלמיד ודרך התקשור המתאימה לו. המפגשים מלמדים, חווייתיים ומרגשים… הכלים הנלמדים ומתורגלים לאורך הקורס, ישמשו אותך להעצים את היכולות הקיימים בך.
תאריך פתיחה
יום ראשון, 05.07.20

מבוא לקורס תקשור

סדנה קסומה להכרת עולם התקשור
סדנה חד פעמית המאפשרת להכיר ולהבין מה זה עולם התקשור. לאחר הדרכה קצרה מתחילים לתרגל ולהבין את תהליך התקשור והפשטות שבו. הסדנה משלבת הסברים ותרגילים אותם חווים המשתתפים. בין היתר, לומדים לתרגל בעזרת קלפים לשיפור האינטואיציה והיכולות שמעבר לחשיבה האוטומטית. העבודה עם הקלפים מאפשרת לעקוף את “המוח החושב” ובכך להביא מתוכינו מידע שאינו נגיש בצורה ישירה.
תאריך פתיחה
יום חמישי, 14.06.20

קבוצת תרגול

מפגשים שבועיים לקבלת מסרים ותרגול בתקשור
אנחנו נפגשים מידי שבוע מזה שנים. המפגשים נועדו ליצור מרחב בו אנחנו מקבלים מסרים, מתרגלים בנפרד או בזוגות. אנחנו משתמשים לעיתים בכלים כמו דמיון מודרך, קלפים, מטוטלת. כל התרגילים מגיעים בתקשור והם ייחודיים ואינם חוזרים על עצמם. אווירה חמה ומשפחתית וכל שבוע זו חוויה חדשה ומזמינה…
מפגש קבוע
מידי יום שני

קורסים מוקלטים

קורסים וסדנאות בהתאם לצרכים
לימוד Online של מגוון קורסים וסדנאות בנושאים שונים מעולם התקשור. השיעורים מצולמים במיוחד לקורסים האלה ומאפשרים לצפות בסרטוני השיעור בזמן הנוח לך ולהתקדם בקצב הרצוי. אפשר לצפות שוב ושוב בשיעורים (במשך שנה שלמה) כך שללא ספק לימוד ותרגול יקדמו אותך בצורה משמעותית. הלימודים האלה מתאימים גם לכאלה שכבר למדו במקומות שונים ומעוניינים לרענן את החומר.
זמין בכל עת