הפעילויות והאירועים שלי

אני מקיימת מגוון גדול של פעילויות המתאימות לכל אחד.

עבורי, ללמד תקשור ולהנחיל זאת לאחרים,  זה חזון שהתגשם.
התקשור זו מתנה כל כך גדולה המשפרת את חיינו ומעצימה אותם.
זו יכולת שלא ניתן להשיג אותה באמצעים אחרים.
התקשור מוסיף שקט לחיינו, מיקוד, יכולת, ידיעה, ביטחון ובהירות.

אני מזמינה אותך לעיין ולראות מה מעניין ומתאים לך.
כמובן שאם נותרו לך שאלות, אני והצוות שלי נשמח לעזור ולכוון.

נורית

נורית אלדר
נפתחים לתקשור

להיפתח לתקשור

סדנה חד פעמית המאפשרת להכיר ולהבין מה זה עולם התקשור. התקשור אינו מיסטיקה ואפשר באופן פשוט וברור להכיר את העולם הזה ולקחת כלים חשובים שמקדמים אותנו בחיינו. הסדנה משלבת הסברים ותרגילים אותם חווים המשתתפים. בין היתר, לומדים לתרגל בעזרת קלפים לשיפור האינטואיציה והיכולות שמעבר לחשיבה האוטומטית.

יום שלישי 29.10.2019

קורס תקשור

קורס תקשור

קורס תקשור הוא קורס מעשי המלמד הלכה למעשה איך לתקשר. הקורס מתאים לכל אחד הרוצה להכיר ולהעמיק בעולם התקשור. מעבר ללימוד התיאורטי המשולב בשפע דוגמאות, התלמידים מתרגלים לאורך כל הקורס ומפנימים את הנלמד. מפגשים מלמדים וסופר חווייתיים ומרגשים... הכלים הנלמדים ומתורגלים לאורך הקורס, ישמשו אותך להעצים את היכולות הקיימים בך.

יום רביעי 13.11.2019

קבוצות תרגול

תרגול והתפתחות בתקשור

אנחנו נפגשים מידי שבוע ומקבלים מסר לפתיחת שער לעבר ההצלחה בעידן החדש. בכל מפגש עולה נושא אחר וכולנו מתרגלים בנפרד או בזוגות, בעזרת דמיון מודרך, באמצעות קלפים. אווירה חמה ומשפחתית וכל שבוע זו חוויה חדשה ומזמינה...

ימי שני – קבוצות בוקר וערב

10:00-13:00  או   19:00-22:00

מפגשים אישיים

מפגש אישי להכוונה

פגישה אישית עם נורית המיועדת לאנשים הנמצאים בצמת בחייהם ומבקשים לבחון את דרכם בראיה "מחוץ לקופסה".

בתאום מראש

פעילות באינטרנט

קורסים וסדנאות באינטרנט

לימוד Online של מגוון קורסים וסדנאות בנושאים שונים מעולם התקשור. השיעורים מצולמים במיוחד לקורסים האלה ומאפשרים לצפות בסרטוני השיעור בזמן הנוח לך ולהתקדם בקצב הרצוי לך. אפשר לצפות שוב ושוב בשיעורים (במשך שנה אחת) כך שללא ספק לימוד ותרגול יקדמו אותך בצורה משמעותית. הלימודים האלה מתאימים גם לכאלה שכבר למדו במקומות שונים ומעוניינים לרענן את החומר.

ללא הפסקה

מפגשי ייעוד והכוונה

סדנת עבודה עם מטוטלת

סדנה ממוקדת המלמדת כיצד לעבוד עם מטוטלת. עבודה עם מטוטלת מאפשרת לקבל החלטות במקום בו אנחנו מהססים ולא בטוחים. לדייק את עצמינו בשאלות חשובות. להיעזר בה לעצמינו או לאחרים סביבנו.

מפגש התחברות לקרובים

התחברות לקרובים שמעבר

מפגש חד פעמי המאפשר להכיר ולהבין מה זה עולם התקשור. התקשור אינו מיסטיקה ואפשר באופן פשוט וברור להכיר את העולם הזה ולקחת כלים חשובים שמקדמים אותנו בחיינו. הסדנה משלבת הסברים ותרגילים אותם חווים המשתתפים. בין היתר, לומדים לתרגל בעזרת קלפים לשיפור האינטואיציה והיכולות שמעבר לחשיבה האוטומטית.

יום ראשון 24.11.2019