קורסים וסדנאות

משחקי תקשור בזום

לא נקבע

קורס מרחב היכולות למאמנים ומטפלים

לא נקבע

קורס תקשור – אונליין

07.08.22

קורסים מוקלטים

24/07

להכיר את – 'לרזות מכוח הנשמה'

09.06.22

קורס 'אכילה מקול הנשמה'

05.07.22

משחקי תקשור בזום

יש לך סקרנות לגבי לימוד תקשור?רוצה לנסות?
אנחנו שומעים הרבה דברים על הרבה נושאים ולא תמיד יש לנו את ההזדמנות באמת לבדוק אותם. אני מקיימת מפגש בו אסביר על התקשור, אתן טיפים ונבצע תירגולים אונליין. זו הזדמנות להכיר אותי ולשאול שאלות. זה מפגש כייפי שאני בטוחה יענה לאלה שיש שאלות וספקות בנוגע ליכולות התקשור.
מפגש הכרות מרתק ביום חמישי
17.06.21 בשעה 20:00

קורס תקשור – אונליין

עולם התקשור מעניין אותך? רוצה ללמוד תקשור?
קורס תקשור אונליין דרך הזום. זה קורס מעשי המלמד הלכה למעשה איך לתקשר. הקורס מתאים לכל אחד הרוצה להכיר ולהעמיק בעולם התקשור. מעבר ללימוד התיאורטי המשולב בשפע דוגמאות, התלמידים מתרגלים לאורך כל הקורס ומפנימים את הנלמד. יש התייחסות לכל תלמיד ודרך התקשור המתאימה לו. המפגשים מלמדים, חווייתיים ומרגשים… הכלים הנלמדים ומתורגלים לאורך הקורס, ישמשו אותך להעצים את היכולות הקיימים בך.
פתיחת הקורס הקרוב – קורס ערב
יום ראשון , 07.11.21

חדר כושר לתקשור – קבוצת תרגול

יש לך יכולות או שלמדת תקשור בעבר?
אנחנו נפגשים מידי שבוע מזה שנים. המפגשים נועדו ליצור מרחב בו אנחנו מקבלים מסרים, מתרגלים בנפרד או בזוגות. אנחנו משתמשים לעיתים בכלים כמו דמיון מודרך, קלפים, מטוטלת. כל התרגילים מגיעים בתקשור והם ייחודיים ואינם חוזרים על עצמם. אווירה חמה ומשפחתית וכל שבוע זו חוויה חדשה ומזמינה…
מפגש קבוע
מידי יום שני

להכיר את – 'לרזות מכוח הנשמה'

מפגש הדרכה בחינם – לרזות מכוח הנשמה
מפגש הדרכה חד פעמי להכרות והבנת השיטה – לרזות מכוח הנשמה. נורית מסבירה ומדגימה במפגש את הקשר בין הנשמה שלנו לאופן בו אנחנו אוכלים. המפגש הזה מאפשר להכיר את נורית וניסיונה הרב, הן כמי שחוותה כל חייה את "המלחמה סביב האוכל" והן כמטפלת בשיטה ועזרה לרבים להשתחרר מהדחפים והכאב הגדול סביב האוכל. זו הזדמנות בשבילך ללמוד ולהבין את המהפיכה הגדולה שבשיטה הזו – בלי דיאטה, בלי איסורים וויתורים, להמשיך לאכול מאכלים אהובים…
המפגש הקרוב
ביום שלישי ה- 01/03/22

קורס 'אכילה מקול הנשמה'

קורס – אכילה מקול הנשמה
קורס יסודי ללימוד עם השיטה להתחברות לקול הנשמה ושינוי הרגלי אכילה. זו גם הסיבה שאנחנו נכשלים בדיאטות מכיוון שהן תכתיב שבדרך כלל מתעלם ומתנגש בתכונות הנשמה שלנו. בקורס נורית מלמדת איך מזהים את "דמות" הנשמה לנו, איך לומדים להקשיב לה ולפעול על פיה. אז קורה הקסם – האכילה שלנו מקבלת פורפורציות אחרות, אין "מלחמה עם האוכל", יש תחושת הקלה גדולה וחופש.
הקורס הקרוב – ערב
יום שלישי ה- 02.11.21

קורס מרחב היכולות למאמנים ומטפלים

כלי ייחודי המשדרג את חייו ועבודתו של כל מאמן ומטפל
מרחב היכולות מביא סט כלים המאפשר למאמן והמטפל בניית קשר מהיר ואמון עם המטופל.
פתיחת הקורס הקרוב – קורס בוקר
יום רביעי ה- 03/11/21